תואר בוגר

החוג לספרות אנגלית באוניברסיטה העברית מציע תכנית דינמית ויוקרתית של לימוד שיטתי של ספרות שנכתבה בשפה האנגלית. אנו מתמקדים בספרות בריטית ואמריקנית עם הזדמנויות לעסוק גם בספרות מדרום אפריקה, קנדה ואירלנד. אנו גאים ברמה הגבוהה של הסמינרים שלנו ובמוניטין הבינלאומי של החוקרים שלנו. שילוב של דיונים בפן האסתטי של יצירות הספרות לצד התייחסות לשאלות האתיות והפוליטיות שהן מעלות מאפשר כר פורה לכתיבה באיכות גבוהה על מגוון נושאים. 

תלמידינו מגיעים למחלקה עם מגוון רחב של תחומי עניין ושאיפות; חלק מהתלמידים רואים בקריירה אקדמית את היעוד שלהם, בעוד אחרים משלבים לימוד בחוג עם לימודי מקצוע כגון משפטים, מנהל עסקים או פסיכולוגיה. לאלו ולאלו החוג מציע פיתוח כישורי הבעה בכתב ובעל פה, שיפור האנגלית והשכלה כללית במדעי הרוח. כל אלו תורמים רבות להתפתחות האישית והמקצועית של תלמידינו.

למידע על סדר הלימודים בחוג לחצו כאן (PDF). למידע על החוג לאנגלית ראו מעמוד 6. הקובץ רלוונטי למי שהחלו את לימודיהם בשנת תשע"ח. לצפייה בשנתונים משנים קודמות לחצו כאן, בחרו את השנה הרלוונטית בראש הדף ואחר כך לחצו על כפתור "צפייה בפרק" בשורה "אנגלית".

לרשימת הקורסים לשנת תשע"ט היכנסו לקישור:

 https://english.huji.ac.il/sites/default/files/english/files/academic_pr...

לרשימת הקורסים בשנת תשע"ח לחצו כאן.

לרשימת הקורסים באנגלית לחצו כאן:

http://english.huji.ac.il/sites/default/files/english/files/academic_programme_ba_2017-2018_0.pdf